Sutarčių sudarymo tvarka

Atgal
UAB „Šiaulių vandenys“ atnaujina geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sutartis. Atkreipiame gyventojų dėmesį, kad sutartys, sudarytos nuo 2016 m. kovo 23 d., jau yra atnaujintos.
 
Klientų patogumui bendrovė sudarė galimybę pasirašyti (arba atnaujinti) sutartį elektroniniu būdu.

Pirmiausia reikės užpildyti ir atsiųsti prašymą. Prašymo formą rasite bendrovės interneto svetainėje adresu http://www.siauliuvandenys.lt/dokumentu-pildymo-formos/ > Prašymas sudaryti sutartį individualiam namui / butui. Prašymo formoje pažymėkite, kaip norite gauti paruoštą sutartį pasirašyti (elektroniniu paštu, įprastu paštu ar atvykus į UAB „Šiaulių vandenys“ Klientų aptarnavimo ir pardavimų departamentą). Užpildytą prašymą prašome siųsti el. paštu aptarnavimas@siauliuvandenys.lt.

Jei neturite galimybės pasirašyti sutarties elektroniniu būdu, prašome butų savininkų atvykti į bendrovės Klientų aptarnavimo ir pardavimų departamentą ir čia pasirašyti atnaujintą sutartį. Su savimi prašome turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, jokių kitų dokumentų pateikti nereikia.

Butų savininkams, turintiems negalią, iš anksto susitarus laiką, bendrovės atstovas gali pristatyti sutartį į namus.

Klientų aptarnavimo ir pardavimų departamentas (Vytauto g. 103) dirba: pirmadienį – ketvirtadienį 8.00–17.00 val., penktadienį 8.00–15.45 val., pietų pertrauka 12.00–12.45 val.
 
Daugiau informacijos tel. (8 41) 59 22 62 arba el. paštu aptarnavimas@siauliuvandenys.lt.


Turite klausimų? Parašykite mums

 
Paskutinį kartą redaguota: 2023-05-22