Sutarčių sudarymo tvarka

Atgal
UAB „Šiaulių vandenys“ atnaujina geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sutartis.
 
Klientų patogumui bendrovė sudaro galimybę pasirašyti (arba atnaujinti) sutartį elektroniniu būdu.

Pirmiausia reikės užpildyti ir atsiųsti prašymą. Prašymo formą rasite bendrovės interneto svetainėje adresu http://www.siauliuvandenys.lt/dokumentu-pildymo-formos/ > Prašymas sudaryti sutartį individualiam namui / butui. Prašymo formoje pažymėkite, kaip norite gauti paruoštą sutartį pasirašyti (elektroniniu paštu, įprastu paštu ar atvykus į UAB „Šiaulių vandenys“ Klientų aptarnavimo ir pardavimų skyrių). Užpildytą prašymą prašome siųsti el. paštu aptarnavimas@siauliuvandenys.lt.

Jei neturite galimybės pasirašyti sutarties elektroniniu būdu, prašome individualių namų / butų savininkų atvykti į bendrovės Klientų aptarnavimo ir pardavimų skyrių ir čia pasirašyti sutartį. Su savimi prašome turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei nuosavybės teisę patvirtinančius dokumentus (Nekilnojamojo turto registro duomenų bazės išrašą). Atnaujinant sutartį, atvykdami su savimi prašome turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, jokių kitų dokumentų pateikti nereikia.

Butų savininkams, turintiems negalią, iš anksto susitarus laiką, bendrovės atstovas gali pristatyti sutartį į namus.

Klientų aptarnavimo ir pardavimų skyrius (Vytauto g. 103) dirba: pirmadienį – ketvirtadienį 8.00–17.00 val., penktadienį 8.00–15.45 val., pietų pertrauka 12.00–12.45 val.
 
Daugiau informacijos tel. +370 41 59 22 62 arba el. paštu aptarnavimas@siauliuvandenys.lt.


Turite klausimų? Parašykite mums

 
Paskutinį kartą redaguota: 2024-07-01