2024 m.

Išrinktas naujas UAB „Šiaulių vandenys“ vadovas

2024 m. sausio 23 d.

UAB „Šiaulių vandenys“ generalinio direktoriaus konkursą 5 metų kadencijai laimėjo iki šiol laikinai šias pareigas ėjęs Aurimas Rutkauskas. Naujai išrinktas vadovas darbą pradeda sausio 23 d.
 
Aurimas Rutkauskas yra ilgametis UAB „Šiaulių vandenys“ darbuotojas ir turi sukaupęs 15 metų vadovaujamo darbo vandentvarkos srityje patirtį. Bendrovėje A. Rutkauskas pradėjo dirbti 2009 m. gegužės 4 d. Projektų direktoriaus pareigose ir buvo atsakingas už vandentvarkos projektų, finansuojamų Europos Sąjungos fondų lėšomis, įgyvendinimą. Nuo 2019 m. liepos 4 d., pakeitus bendrovės valdymo struktūrą, paskirtas eiti Plėtros direktoriaus pareigas, darbinę patirtį praplėtė strateginio planavimo, įmonės ūkinės-finansinės veiklos valdymo, kainodaros nustatymo, klientų aptarnavimo organizavimo ir informacinių sistemų valdymo srityse.
 
„Tikiu, kad įgyta patirtis vandentvarkos veikloje prisidės prie efektyvaus ir sklandaus įmonės veiklos tęstinumo, jos vystymosi ir veiklos rodiklių gerinimo. Sieksiu, kad bendrovės veikla pateisintų Šiaulių miesto savivaldybės, kaip bendrovės akcininko, visuomenės ir klientų lūkesčius, užtikrintų patikimų ir kokybiškų paslaugų teikimą ir jų plėtrą, vadovaujantis aukščiausiais aplinkosaugos, socialinės atsakomybės ir klientų aptarnavimo standartais“ – sako naujasis UAB „Šiaulių vandenys“ vadovas.
Paskutinį kartą redaguota: 2024-01-24