2021 m.

Šiuo metu klientai aptarnaujami tik nuotoliniu būdu

2021 m. kovo 18 d.

UAB „Šiaulių vandenys“ primena, kad karantino laikotarpiu klientus aptarnauja tik nuotoliniu būdu.

Aktualiais klausimais prašome kreiptis ir konsultuotis Klientų aptarnavimo tarnyboje tel. (8 41) 59 22 62 arba el. paštu aptarnavimas@siauliuvandenys.lt. Bus suteikta informacija dėl sutarties sudarymo, pasikeitus objekto savininkui, dėl prašymo sudaryti sutartį naujam objektui ir visais kitais klausimais.

Taip pat UAB „Šiaulių vandenys“ primena, kad daugelį klausimų galima išspręsti prisijungus prie bendrovės savitarnos svetainės http://esaskaitos.siauliuvandenys.lt/. Šioje sistemoje klientai gali deklaruoti skaitiklių rodmenis, taip pat peržiūrėti naujausią ir praėjusių laikotarpių sąskaitas. Dominančios informacijos galima rasti bendrovės interneto svetainėje www.siauliuvandenys.lt.

Šiuo metu UAB „Šiaulių vandenys“ tik dalinai teikia kai kurias papildomas paslaugas. Pagal sutartis yra išvežamos nuotekos, šalto vandens skaitikliai keičiami tik objektuose, kuriuose nereikia tiesiogiai kontaktuoti su klientais.

Bendrovės laboratorija neima vandens bei nuotekų mėginių tyrimams klientų patalpose, tačiau užsiregistravus mėginius saugiu būdu gali pristatyti patys klientai. Vandens tyrimų laboratorijos geriamojo vandens tyrimų padalinyje (Birutės g. 39A) registracija vykdoma tel. (8 41) 59 65 93 ir 8 616 53 825, nuotekų tyrimų padalinyje – tel. 8 615 02 970. Registruojantis bus sutartas laikas, kaip ir kada galima saugiai pristatyti geriamojo vandens ar nuotekų mėginius.

Vandentiekio ir nuotekų tinklų projektų derinimas vyksta nuotoliniu būdu. Dėl projektavimo klausimų prašome kreiptis tel. (8 41) 59 22 65, el. paštu eugenija.s@siauliuvandenys.lt arba vita.s@siauliuvandenys.lt. Prašymus prisijungimo sąlygoms gauti (su visais reikalingais dokumentais) siųsti el. paštu office@siauliuvandenys.lt. Konsultacija dėl prisijungimo sąlygų išdavimo, prisijungimo prie vandentiekio ir nuotekų tinklų bei kitais klausimais vykdoma tel. 8 615 02 885 ir el. paštu kristina.an@siauliuvandenys.lt.

Bendrovės administracija su interesantais taip pat bendrauja tik nuotoliniu būdu. Prašome kreiptis tel. (8 41) 52 55 50 arba el. paštu office@siauliuvandenys.lt.

Atsiprašome už nepatogumus. Saugokime vieni kitus ir būkime sveiki!

Paskutinį kartą redaguota: 2021-03-18