2020 m.

Nuo rugsėjo 16 d. bendrovė tiesiogiai aptarnaus tik registruotus klientus

2020 m. rugsėjo 15 d.

Šalyje tęsiantis valstybės lygio ekstremaliai situacijai ir, atsižvelgiant į atsiradusius koronaviruso infekcijos (COVID-19) židinius Šiauliuose, UAB „Šiaulių vandenys“ informuoja, kad nuo rugsėjo 16 d. klientus aptarnaus nuotoliniu būdu, o tiesiogiai bus priimami tik iš anksto telefonu užsiregistravę klientai ir tik tais klausimais, kurių negalima išspręsti nuotoliniu būdu.
 
Klientų aptarnavimo tarnyboje (Vytauto g. 103) klientai bus priimami darbo dienomis įprastu darbo laiku: I-IV nuo 8.00 val. iki 17.00 val., V nuo 8.00 val. iki 15.45 val. Registracija vykdoma tel. (8 41) 59 22 62. Tiesiogiai bus aptarnaujami klientai, norintys pasiimti vandens apskaitos prietaisą bei pageidaujantys pasirašyti paslaugų teikimo sutartį, nesant galimybės tai padaryti elektroninėmis komunikavimo priemonėmis.
 
Gamybiniame-techniniame skyriuje (Vytauto g. 103) klientai bus priimami darbo dienomis įprastu darbo laiku: I-IV nuo 8.00 val. iki 17.00 val., V nuo 8.00 val. iki 15.45 val., pietų pertrauka 12.00–12.45 val. Dėl prisijungimo sąlygų išdavimo, prisijungimo prie vandentiekio ir nuotekų tinklų bei kitais klausimais registracija vykdoma tel. (8 41) 59 22 73, projektavimo klausimais – tel. (8 41) 59 22 65.
 
Vandens tyrimų laboratorijos geriamojo vandens tyrimų padalinyje (Birutės g. 39A) registracija vykdoma tel. (8 41) 59 65 93 ir 8 616 53 825. Registruojantis bus sutartas laikas, kada galima pristatyti geriamojo vandens mėginį.
 
Registruojantis prašysime nurodyti vardą, pavardę, adresą, telefono numerį bei priežastį, dėl kurios pageidaujama atvykti. Užsiregistravus, prašome atvykti tiksliai sutartu laiku, nes nebus galimybės laukti.
 
Į patalpas bus įleidžiami tik užsiregistravę asmenys. Vyresni nei 6 metų amžiaus gyventojai privalo dėvėti veido kaukę, respiratorių ar kitą apsauginę veido priemonę, dengiančią nosį ir burną. Ši sąlyga neprivaloma neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukės dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti sveikatai (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).
 
Įėjus į patalpas, būtina dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, vengti liesti rankomis veidą, laikytis saugaus, ne mažesnio kaip 1 m atstumo nuo kito asmens, taip pat vykdyti pasitinkančio darbuotojo nurodymus dėl saugos ir sveikatos. Vienu metu bus aptarnaujamas tik vienas klientas.
 
UAB „Šiaulių vandenys“, siekdama užtikrinti saugią aplinką, po kiekvieno apsilankymo patalpas išvėdins ir dezinfekuos liečiamus paviršius.
 
Atkreipiame dėmesį, kad tiesiogiai nebus aptarnaujami klientai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Bendrovė tikisi, kad gyventojai bus sąmoningi ir sirgdami ar būdami privalomoje saviizoliacijoje, nesilankys įmonėje ir iškilusius klausimus spręs nuotoliniu būdu.
 
UAB „Šiaulių vandenys“ primena savo klientams, kad ir toliau daugybę klausimų galima išspręsti nuotoliniu būdu. Prašome kreiptis šiais kontaktais: tel. (8 41) 59 22 62 ir el. paštu aptarnavimas@siauliuvandenys.lt arba aktualios informacijos ieškokite bendrovės interneto puslapyje www.siauliuvandenys.lt.
Paskutinį kartą redaguota: 2020-09-15