2020 m.

UAB „Šiaulių vandenys“ grįžta prie įprastinio klientų aptarnavimo

2020 m. birželio 15 d.

Šalyje atšaukus karantiną, nuo birželio 17 d. UAB „Šiaulių vandenys“ klientus aptarnaus įprastai, be jokios išankstinės registracijos. Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad šalyje pratęsta valstybės lygio ekstremali situacija, kontaktinio aptarnavimo metu klientams rekomenduojama laikytis saugos ir sveikatos reikalavimų.
 
Gyventojai bus priimami UAB „Šiaulių vandenys“ Klientų aptarnavimo tarnyboje, Gamybiniame-techniniame skyriuje, Vandens tyrimų laboratorijos geriamojo vandens tyrimų padalinyje ir kituose skyriuose.
 
Siekiant saugumo, rekomenduojama dėvėti apsauginę kaukę arba apsauginę veido priemonę, dengiančią nosį ir burną. Taip pat, įėjus į patalpas, dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę). Laukiant konsultacijos, laikytis saugaus, ne mažesnio kaip 1 metro atstumo nuo kito asmens. Vienu metu bus aptarnaujamas tik vienas klientas.
 
UAB „Šiaulių vandenys“, siekdama užtikrinti saugią aplinką, patalpas vėdins ir dezinfekuos liečiamus paviršius.
 
Atkreipiame dėmesį, kad nebus aptarnaujami klientai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Bendrovė tikisi, kad gyventojai bus sąmoningi ir sirgdami ar būdami privalomoje saviizoliacijoje, nesilankys įmonėje ir iškilusius klausimus spręs nuotoliniu būdu.

UAB „Šiaulių vandenys“ primena bei rekomenduoja savo klientams ir toliau rinktis nuotolinį aptarnavimą ir į padalinius atvykti tik tuomet, kai tai yra būtina. Prašome kreiptis šiais kontaktais: tel. (8 41) 59 22 62 arba el. paštu aptarnavimas@siauliuvandenys.lt.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-06-18