2020 m.

Atnaujinamas tiesioginis aptarnavimas: bus priimami tik užsiregistravę klientai

2020 m. gegužės 27 d.

Švelnėjant karantino sąlygoms, nuo birželio 1 d. UAB „Šiaulių vandenys“ atnaujina tiesioginį klientų aptarnavimą Klientų aptarnavimo tarnyboje, Gamybiniame-techniniame skyriuje ir Vandens tyrimų laboratorijos geriamojo vandens tyrimų padalinyje. Šiuose skyriuose bus aptarnaujami tik iš anksto telefonu užsiregistravę klientai ir tik tais klausimais, kurių negalima išspręsti nuotoliniu būdu.

Klientų aptarnavimo tarnyboje (Vytauto g. 103) klientai bus priimami darbo dienomis įprastu darbo laiku – nuo 8.00 iki 17.00 val. Registracija vykdoma tel. (8 41) 59 22 62. Tiesiogiai bus aptarnaujami klientai, norintys pasiimti vandens apskaitos prietaisą bei pageidaujantys pasirašyti paslaugų teikimo sutartį, nesant galimybės tai padaryti elektroninėmis komunikavimo priemonėmis.

Gamybiniame-techniniame skyriuje (Vytauto g. 103) klientai bus priimami darbo dienomis įprastu darbo laiku – nuo 8.00 iki 17.00 val., pietų pertrauka 12.00-12.45 val. Dėl prisijungimo sąlygų išdavimo, prisijungimo prie vandentiekio ir nuotekų tinklų bei kitais klausimais registracija vykdoma tel. (8 41) 59 22 73, projektavimo klausimais – tel. (8 41) 59 22 65.

Vandens tyrimų laboratorijos geriamojo vandens tyrimų padalinyje (Birutės g. 39A) registracija vykdoma tel. (8 41) 59 65 93 ir 8 616 53 825. Registruojantis bus sutartas laikas, kada galima pristatyti geriamojo vandens mėginį.

Registruojantis prašysime nurodyti vardą, pavardę, adresą, telefono numerį bei priežastį, dėl kurios pageidaujama atvykti. Užsiregistravus, prašome atvykti tiksliai sutartu laiku, nes nebus galimybės laukti.

Į patalpas bus įleidžiami tik užsiregistravę asmenys. Siekiant kuo didesnio saugumo, prašome klientų laikytis asmens higienos reikalavimų, taip pat vykdyti pasitinkančio darbuotojo nurodymus dėl saugos ir sveikatos.

Bus aptarnaujami tik dėvintys apsaugines kaukes arba apsaugines veido priemones, dengiančias nosį ir burną. Taip pat, įėjus į patalpas, būtina dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę), vengti liesti rankomis veidą. Prašome laikytis ne mažesnio kaip 2 metro atstumo nuo kito asmens. Vienu metu bus aptarnaujamas tik vienas klientas ir ne ilgiau kaip 15-20 min.

UAB „Šiaulių vandenys“, siekdama užtikrinti saugią aplinką, po kiekvieno apsilankymo patalpas išvėdins ir dezinfekuos liečiamus paviršius.

Atkreipiame dėmesį, kad tiesiogiai nebus aptarnaujami klientai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Bendrovė tikisi, kad gyventojai bus sąmoningi ir sirgdami ar būdami privalomoje saviizoliacijoje, nesilankys įmonėje ir iškilusius klausimus spręs nuotoliniu būdu.

UAB „Šiaulių vandenys“ primena savo klientams, kad ir toliau daugybę klausimų galima išspręsti nuotoliniu būdu. Prašome kreiptis šiais kontaktais: tel. (8 41) 59 22 62 ir el. paštu aptarnavimas@siauliuvandenys.lt arba aktulios informacijos ieškokite bendrovės interneto puslapyje.

Būkime supratingi ir saugokime save bei kitus.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-06-04