Verslo valdymo programa “Microsoft Dynamics NAV”

Finansų valdymo programos “Navision Financials” buhalterinės apskaitos modulis bendrovėje įdiegtas 1998 metais.

1999 m. į “Navision Financials” programą įdiegtas integruotas abonentų apskaitos modulis. 2012 m. darbo vietose „Navision Financials“ programinė įranga atnaujinta į „Microsoft Dynamics NAV", įdiegtas sutarčių valdymo modulis, transporto modulis. Nuo finansų valdymo programos "Microsoft Dynamics NAV" išaugo į verslo valdymo sistemą. Veikia šie pagrindiniai „Microsoft Dynamics NAV“ moduliai:

  • didžioji knyga
  • pardavimai
  • pirkimai
  • sutarčių valdymas
  • atsargos
  • ilgalaikis turtas
  • transportas
  • personalas
  • abonentų apskaita
  • darbo užmokestis

Įdiegus buhalterinės apskaitos programą, atsirado galimybė operatyviai stebėti ir analizuoti bendrovės finansinę situaciją, sumažėjo žmogaus klaidų tikimybė. Programa užtikrina vieningą, patikimą, pilnai automatizuotą, lanksčią ir su kitomis sistemomis suderintą tiekiamo vandens ir šalinamų nuotekų kiekinę bei finansinę apskaitą pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, savivaldybės sprendimus, bendrovės teisės aktus.

1999 m. į "Navision Financials" programą integruotas abonentų apskaitos modulis. Kompiuterizuoti abonentų apskaitą buvo būtina, nes bendrovė klientų patogumui pradėjo sudarinėti tiesioginio atsiskaitymo sutartis su kiekvienu vartotoju. Tuo metu darbas su nepakankamai automatizuota abonentų apskaita buvo nebeįmanomas.

Naudojantis kompiuterizuota abonentų apskaita galima tvarkyti didelio klientų skaičiaus apskaitą: nuolat stebėti klientų atsiskaitymus bei fiksuoti skaitiklių rodmenis, automatizuotai ruošti sąskaitas už vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo paslaugas, taršą, delspinigius, skaičiuoti kompensacijas ir kt. Sistemos duomenų bazėje kiekvienas vartotojas ir abonentas turi kortelę, kurioje kaupiama informacija apie skaitiklių rodmenis, mokėjimus, įsiskolinimus.

2007 m. pradžioje įdiegta funkcionalesnė finansų valdymo programa MBS-Navision 4.03 bei patobulintas abonentų apskaitos modulis (Billing‘o). Su atnaujinta programa dirba buhalterijos ir Abonentų aptarnavimo ir pardavimų departamento darbuotojai. Funkcionalesnė programa užtikrina informacijos kaupimą ir plėtimą pagal bendrovės poreikius bei padeda operatyviai gauti reikalingą informaciją. Taip pat naudojamas atnaujintas personalo ir darbo užmokesčio modulis, sutarčių valdymo modulis „Microsoft Dynamics NAV “ sistemoje.

2012 m. į „Microsoft Dynamics NAV “ integruotas transporto modulis ir sutarčių valdymo modulis. Taip pat iš dalies integruota bendrovės sukurta elektroninių sąskaitų sistema, kurioje įmonės klientai gali matyti savo sąskaitas.

 

 Uždaroji akcinė bendrovė "Šiaulių vandenys", Vytauto g. 103, LT-77160 Šiauliai. Tel. (8 41) 525 550; faks. (8 41) 592 266; el. paštas office@siauliuvandenys.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 144133366. PVM mokėtojo kodas LT441333610