Projekto darbai

Ginkūnų gyvenvietėje projekto lėšomis paklota 5,699 km vandentiekio, 4,78 km nuotekų ir 0,606 km nuotekų slėginių tinklų, sumontuotos 2 požeminės nuotekų perpumpavimo siurblinės. Iki sklypų ribų nutiesta 1,037 km atšakų vandentiekio įvadams bei sumontuoti šulinėliai, kuriuose įrengti vandens apskaitos mazgai, todėl gyventojui name apskaitos mazgo įsirengti nereikia. Užbaigus naujų tinklų statybos darbus, kokybiškos vandens paslaugos tapo prieinamos dar apie 400 gyventojų.

Vandens ir nuotekų tvarkymo paslaugų kokybė pagerėjo ir esamiems Ginkūnų gyvenvietės vandens paslaugų vartotojams, nes įgyvendinant šį projektą buvo rekonstruota 7,060 km blogiausios būklės vandentiekio ir 5,163 km nuotekų vamzdyno.

Užbaigus tinklų rekonstrukcijos ir statybos darbus, buvo atstatytos visos projekto metu pažeistos gatvių dangos bei sutvarkyta aplinka.

Primename, kad vandentiekio įvadą nuo šulinėlio į gyvenamąjį namą gyventojas turi įsirengti savo lėšomis. Tiesiant nuotekų tinklus gatvėje ties kiekvienu ar keliais sklypais buvo įrengtas nuotekų šulinys, į kurį gyventojas turi galimybę už savo lėšas pasijungti nuotekų išvadą iš gyvenamojo namo.

Norint prisijungti prie tinklų, gyventojams patiems reikia pasirūpinti savo sklypo supaprastintu statinio projektu, kuris reikalingas gyvenamiesiems namams prie vandentiekio skirstomųjų ir kvartalų nuotekų tinklų prijungti.

Reikalingi dokumentai, norint prisijungti prie vandentiekio ir/ar nuotekų tinklų.

 

Projekto įgyvendinimas (nuotraukų galerija)

Bukletas apie įgyvendintus projekto darbus.Uždaroji akcinė bendrovė "Šiaulių vandenys", Vytauto g. 103, LT-77160 Šiauliai. Tel. (8 41) 525 550; faks. (8 41) 592 266; el. paštas office@siauliuvandenys.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 144133366. PVM mokėtojo kodas LT441333610