Naujienos

Vandentvarkos muziejus sulaukė 750 lankytojų

Praėjusį šeštadienį, gegužės 20 d., nuo 19 val. iki vidurnakčio Šiauliuose vyko tarptautinio projekto „Europos muziejų naktis 2017“ renginiai, lydimi temos „Muziejai ir nepatogios istorijos: kalbėti apie tai, kas nutylima“.

Prie šios akcijos prisijungė ir UAB „Šiaulių vandenys“. Nakčiai duris atvėręs Vandentvarkos muziejus sulaukė apie 750 lankytojų. Į muziejų užsukę žmonės galėjo apžiūrėti ekspoziciją, susipažinti su įmonės istorija, miesto vandentiekio ir nuotekų sistemos raidos etapais, ūkio plėtojimu. Norintys daugiau sužinoti apie Šiaulių vandentvarkos ūkį, bendravo su darbuotojais, pasiėmė bukletų.

Į muziejų užsukančius lankytojus džiugino įspūdinga gėlių kompozicija „Versmė“, kuri buvo įrengta prie bokšto esančiame fontane. Lankytojai buvo vaišinami vandentiekio vandeniu ir saldainiais.

Muziejaus naktį duris atvėrė ir į vakarinius nemokamus renginius kvietė 13 Šiaulių muziejų. Lankytojų patogumui „Busturo“ autobusai važiavo naktiniais maršrutais.

Bendrovės kiemą papuošė fontane įrengta gėlių kompozicija „Versmė“. Lankytojai buvo vaišinami vandentiekio vandeniu ir saldainiais.
Lankytojai domėjosi įmonės istorija ir muziejaus eksponatais, taip pat klausinėjo darbuotojų apie vandentiekio vandens kokybę, apie procesus nuotekų valykloje.
Muziejų naktį Vandentvarkos muziejų aplankė apie 750 žmonių. Gėlių kompoziciją sukūrė floristės Justina Stočkė ir Inga Stanienė.
« Atgal


Uždaroji akcinė bendrovė "Šiaulių vandenys", Vytauto g. 103, LT-77160 Šiauliai. Tel. (8 41) 525 550; faks. (8 41) 592 266; el. paštas office@siauliuvandenys.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 144133366. PVM mokėtojo kodas LT441333610