Kontaktai

Kontaktai

UAB „Šiaulių vandenys", Vytauto g. 103, LT-77160 Šiauliai
Įmonės kodas 144133366, PVM mokėtojo kodas LT441333610
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Tel. (8 41) 525 550; faks. (8 41) 592 266; el. paštas office@siauliuvandenys.lt

SKUBI PAGALBA!

VANDENTIEKIO IR NUOTAKYNO CECHAS Centrinė dispečerinė (visą parą)

Tel.: 524 442; 8615 24 222; Birutės g. 39A

Budinčiam dispečeriui Jūs galite pranešti apie avarines situacijas gatvės vandens ir nuotekų tinkluose. Jums bus suteikta informacija apie:

  • kiekvieno vandens tiekimo nutraukimo atvejo priežastis ir trukmę (dėl karšto vandens ruošimo kreiptis į AB "Šiaulių energija"),
  • mieste vykdomus vandentiekio ir nuotakyno remonto darbus.

ABONENTŲ APTARNAVIMO IR PARDAVIMŲ DEPARTAMENTAS

Tel. 592 262; Vytauto g. 103

Suteikiama gyventojams, įmonėms bei organizacijoms aktuali informacija.

Jei Jums iškilo klausimų ir Jums reikalinga išsami informacija arba pageidaujate pasinaudoti papildomomis paslaugomis, prašome kreiptis į šiuos skyrius.

Darbo laikas: pirmadienį - ketvirtadienį 8.00-17.00 val.; penktadienį 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka: 12.00-12.45 val.

Pareigos Vardas, pavardė Telefonas,
miesto kodas (841)
Elektroninis paštas
GENERALINIS DIREKTORIUS Jonas Matkevičius 525 550 jonas.m@siauliuvandenys.lt
PROJEKTŲ DIREKTORIUS Aurimas Rutkauskas 525 580 aurimas.r@siauliuvandenys.lt
FINANSŲ DIREKTORĖ Lina Lukošienė 592 250 lina.l@siauliuvandenys.lt
TECHNIKOS DIREKTORIUS Vytautas Peleckis 525 577 vytautas.p@siauliuvandenys.lt
       
Projektų įgyvendinimo skyrius Faksas 592 256  
Projektų vadovas Kęstutis Laukaitis 592 042 kestutis.l@siauliuvandenys.lt
Techninės priežiūros vadovas Vladas Jakas 525 580 vladas.j@siauliuvandenys.lt
Buhalterija      
Vyriausioji buhalterė Asta Širmenienė 592 270 asta.s@siauliuvandenys.lt
Vyr. buhalterės pavaduotoja Daiva Steponavičienė 592 269 daiva.s@siauliuvandenys.lt
Vyresnioji buhalterė Valerija Bingelienė 525 960 valerija.b@siauliuvandenys.lt
Buhalterės   592 252  
Abonentų aptarnavimo ir pardavimų departamentas      
Vadovė Silva Karpenkienė 592 260 silva.k@siauliuvandenys.lt
Vyresnioji inžinierė Gintarė Pliūrienė 592 261 gintare.p@siauliuvandenys.lt
Finansų, planavimo skyrius      
Viršininkė Eglė Savickienė
Simona Potelienė
(tikslinės atostogos)
592 253 egle.s@siauliuvandenys.lt
Informacinių sistemų skyrius      
Viršininkas Egidijus Klova 592 277 egidijus.k@siauliuvandenys.lt
Gamybinis - techninis skyrius      
Viršininkė Bronislava Jakienė 592 272 brone.j@siauliuvandenys.lt
Inžinierės   592 273  
Inžinierės (projektuotojos)   592 265  
Ekologė Rita Androsovienė 592 263 rita.a@siauliuvandenys.lt
Vandens tyrimų laboratorija      
Viršininkas Mantas Svetikas 596 142 mantas.s@siauliuvandenys.lt
Vyresnioji inžinierė kokybei Lijana Povilaitienė 596 593 lijana.p@siauliuvandenys.lt
Vandenruošos cechas      
Viršininkė Irena Buteliauskienė 8687 29 880 irena.b@siauliuvandenys.lt
Vyresnysis inžinierius - technologas Vytautas Žongolavičius 8612 29 728 vytautas.z@siauliuvandenys.lt
Nuotekų valymo cechas      
Viršininkas Antanas Baškys 596 140 antanas.b@siauliuvandenys.lt
Vyr. inžinierė - technologė Kristina Jurevičienė 596 140 kristina.j@siauliuvandenys.lt
Meistrai   596 141  
Saugos ir sveikatos skyrius      
Viršininkė Erika Stanelienė
Agnė Sarnačinskienė
(tikslinės atostogos)
596 592 erika.s@siauliuvandenys.lt
Specialistė Vida Paulauskienė 596 592 vida.p@siauliuvandenys.lt
Tiekimo ir ūkio skyrius      
Viršininkė Neringa Norkienė 592 258,
8 616 388 69
neringa.n@siauliuvandenys.lt
Inžinierius Arvydas Šnipaitis 596 599 arvydas.s@siauliuvandenys.lt
Technikos direktoriaus pavaduotojas Virginijus Jakubonis 8687 29 881 virginijus.j@siauliuvandenys.lt
Vandentiekio ir nuotakyno cechas      
Viršininkas Nerijus Potelis 596 596 nerijus.p@siauliuvandenys.lt
Vyresnioji inžinierė Jolanta Račkauskė 596 596 jolanta.r@siauliuvandenys.lt
Dispečeriai   524 442,
8615 24 222
 
Energetikos ir technologinių procesų valdymo skyrius      
Viršininkas Saulius Stulpinas 596 591 saulius.s@siauliuvandenys.lt
Vyresnysis inžinierius Jonas Jurevičius 596 591 jonas.j@siauliuvandenys.lt
Vyresnysis inžinierius Romualdas Kiminas 8698 00 762 romas.k@siauliuvandenys.lt
Transporto ir mechanikos skyrius    
Viršininkas Viktoras Riuka 596 595 viktoras.r@siauliuvandenys.lt
Meistrė-apskaitininkė Roma Bokaitė 596 595 roma.b@siauliuvandenys.lt
Komunikacijos departamento vadovė Irma Urbonaitė 525 572 irma.u@siauliuvandenys.lt
Ryšių su visuomene atstovė Džiuljeta Martinaitienė 592 257 dziuljeta.m@siauliuvandenys.lt
Raštinė      
Raštinės administratorė Simona Saudargė
Lina Daunienė
(tikslinės atostogos)
525 550 office@siauliuvandenys.lt
Personalo skyrius      
Viršininkė Žydrūnė Rutkauskienė 592 254 zydrune.r@siauliuvandenys.lt
Inžinierė Birutė Kasperiūnienė 592 254 birute.k@siauliuvandenys.lt
Viešųjų pirkimų skyrius      
Viršininkė Sigita Beržinskienė 525 969 sigita.b@siauliuvandenys.lt
Teisės skyrius      
Viršininkė Jurgita Sakalauskė 592 279 jurgita.sv@siauliuvandenys.lt
Teisininkės   592 276  


Uždaroji akcinė bendrovė "Šiaulių vandenys", Vytauto g. 103, LT-77160 Šiauliai. Tel. (8 41) 525 550; faks. (8 41) 592 266; el. paštas office@siauliuvandenys.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 144133366. PVM mokėtojo kodas LT441333610