Gyvenamųjų namų gyventojų apklausa (1998 m.)

Daugiabučių neorganizuotų namų gyventojų apklausa vyko 1998 m. gruodžio 8-10 d.

Apklausos tikslas - išsiaiškinti vartotojų nuomonę dėl vidaus tinklų avarijų lokalizavimo darbų kokybės, atlikimo terminų.

Apklausos pobūdis - atvirų klausimų tipo anketa, skelbta vietiniuose laikraščiuose “Šiaulių naujienos“ ir “Šiaulių kraštas“.

Atsakymus respondentai galėjo pateikti telefonu arba raštu.

Respondentų skaičius - viso gautos 9 užpildytos anketos. Atsiliepimų į skelbtą anketą buvo daugiau, tačiau vartotojai skambino skelbtu telefonu tikslu ne atsakinėti į anketos klausimus, o norėdami gauti įvairią informaciją. Dažniausiai pasitaikantis klausimas - “Kur kreiptis įvykus tinklų avarijai?”.

Atsakymų tikslumas - nagrinėjant respondentų atsakymus, galime daryti išvadą, jog ne visi atsakymai yra tikslūs. Priežastis - respondentai ne visai tiksliai suvokia, apie kokius vidaus vamzdynus eina kalba (kai kurie pavyzdžiais pateikia buto viduje esančius vamzdynus). Į kai kuriuos klausimus respondentai visai nepateikė atsakymų, todėl apibendrinant rezultatus atsiranda skiltis “Nėra atsakymo”.Uždaroji akcinė bendrovė "Šiaulių vandenys", Vytauto g. 103, LT-77160 Šiauliai. Tel. (8 41) 525 550; faks. (8 41) 592 266; el. paštas office@siauliuvandenys.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 144133366. PVM mokėtojo kodas LT441333610