Išrinkti foto darbų konkurso „Vanduo ir jo naudojimas 2014“ nugalėtojai

UAB „Šiaulių vandenys“ kartu su Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriumi kovo 26 d. apdovanojo moksleivių foto darbų konkurso „Vanduo ir jo naudojimas 2014“ I etapo nugalėtojus.

Šio konkurso tikslas – ugdyti moksleivių aplinkosaugines nuostatas ir vertybes, atkreipiant jų dėmesį į vandenį, kaip vieną svarbiausių gamtos duotybių žmogui.

Konkursas buvo organizuojamas dvejose amžiaus grupėse: I grupė - mokiniai iki 12 metų, II grupė - mokiniai nuo 13 iki 18 metų. Šiam konkursui iš viso buvo gauti 23 darbai.

Konkurso komisija, kurią sudarė du atstovai iš Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus, du UAB „Šiaulių vandenys“ atstovai bei profesionalus fotografas, įvertinusi gautus darbus, išrinko laureatus. Visi nugalėtojai buvo įvertinti UAB „Šiaulių vandenys“ ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus diplomais bei dovanomis. Padėkos ir atminimo dovanėlės įteiktos ir mokinius paruošusiems mokytojams.

 

I grupės nugalėtojai

I vieta – Paulius Perveneckas, „Juventos“ progimnazijos 3B klasės moksleivis.

Mokytoja Aurelija Dirginčienė.

II vieta – Beata Sturys, „Juventos“ progimnazijos 3B klasės moksleivė.

Mokytoja Aurelija Dirginčienė.

III vieta - Aleksandra Petraitytė, „Juventos“ progimnazijos 3B klasės moksleivė.

Mokytoja Aurelija Dirginčienė.

 

II grupės nugalėtojai

I vieta – Matas Dirginčius, Juliaus Janonio gimnazijos IIIF klasės mokinys.

II vieta – Robertas Gasiūnas, Juliaus Janonio gimnazijos IIIB klasės mokinys.

Mokytoja Ingrida Budraitienė.

III vieta - Gytė Kazimieraitytė, Juliaus Janonio gimnazijos IIIC klasės mokinė.

Mokytoja Gitana Kazimieraitienė.

 

Antrajam etapui - šalies konkursui - kurį organizuoja Lietuvos vandens tiekėjų asociacija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyrius, bus išsiųsti šio konkurso abiejų grupių pirmųjų vietų nugalėtojų darbai, t.y. Pauliaus Pervenecko ir Mato Dirginčiaus fotografijos. Šalies konkurso nugalėtojų apdovanojimas vyks balandžio 25 d. Vilniuje.

Diplomus ir dovanas konkurso dalyviams įteikė UAB „Šiaulių vandenys“ generalinis direktorius Jonas Matkevičius ir Šiaulių m. savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyr. specialistė Juzefa Damskienė
Konkurso dalyviai Moksleivių foto darbų paroda bendrovės Abonentų aptarnavimo ir pardavimų departamento foje
« Atgal


Uždaroji akcinė bendrovė "Šiaulių vandenys", Vytauto g. 103, LT-77160 Šiauliai. Tel. (8 41) 525 550; faks. (8 41) 592 266; el. paštas office@siauliuvandenys.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 144133366. PVM mokėtojo kodas LT441333610