Atsiskaitymo tvarka

Gyventojai, sudarę atsiskaitymo už vandenį ir nuotekas sutartį su UAB „Šiaulių vandenys“, kiekvieną mėnesį gauna sąskaitą, kurioje deklaravę šalto vandens skaitiklių rodmenis apmoka ją iki mėnesio paskutinės dienos.

Gyventojams, kurių butuose neįrengti šalto vandens skaitikliai, taikomas savivaldybėje nustatytas vidutinis suvartojamo geriamojo vandens kiekis, t.y. 1,7 kub. m gyventojui per mėnesį.

Jei vartotojas yra nesumokėjęs už praėjusius laikotarpius, jis papildomai gauna skolos apmokėjimo sąskaitą su paskaičiuotais delspinigiais.

Apie suvartotą vandenį UAB "Šiaulių vandenys" galima pranešti:

  • elektroniniu paštu skaitikliai@siauliuvandenys.lt ,
  • apmokant sąskaitą, įrašyti į sąskaitos šaknelę grafoje „IKI“,
  • apmokant sąskaitą internetu, įrašyti laukelyje "IKI",
  • telefonu (8 41) 592 262,
  • faksu (8 41) 592 271,
  • bendrovės Klientų aptarnavimo tarnyboje,
  • elektroninių sąskaitų sistemoje (http://esaskaitos.siauliuvandenys.lt/).

Galima mokėti už vidutinį per mėnesį suvartojamą vandens kiekį, kuriuo remiantis kiekvieną mėnesį bus paskaičiuojama sąskaita. Tai patogu gyventojui atsiskaitant e. sąskaita. Pavyzdžiui, pusę metų kiekvieną mėnesį mokate už 5 kub. m vandens, o pasibaigus šiam laikotarpiui, patikrinami skaitiklio rodmenys ir pateikiama išlyginamoji sąskaita. Jei permokėta, suma įskaitoma kitoms sąskaitoms dengti.

 

UAB „Šiaulių vandenys“ teikiamos paslaugos yra sistemoje Viena sąskaita, todėl vartotojai, užsisakydami Vieną sąskaitą, į ją gali įtraukti ir bendrovės teikiamas paslaugas.

Viena sąskaita - tai patogus būdas už komunalines ir kitas paslaugas atsiskaityti vienu metu. Už Vienoje sąskaitoje įtrauktas skirtingų paslaugų tiekėjų sąskaitas, vartotojas mokės vienu metu ir skaitiklių parodymus deklaruos vienoje vietoje. Šia paslauga gali naudotis tik fiziniai asmenys (gyventojai). Sąskaitą vartotojas gali gauti ir popierinę, ir elektroninę iš Viena sąskaita. Daugiau informacijos www.vienasaskaita.lt arba tel. 8 700 770 07.

 

Atsiskaitymo vietos

Elektroniniai atsiskaitymo būdai

Kaip tapti elektroninių sąskaitų sistemos vartotoju?

Daugiau informacijos suteiks bendrovės Klientų aptarnavimo tarnyba tel. (8 41) 592 262.Uždaroji akcinė bendrovė "Šiaulių vandenys", Vytauto g. 103, LT-77160 Šiauliai. Tel. (8 41) 525 550; faks. (8 41) 592 266; el. paštas office@siauliuvandenys.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 144133366. PVM mokėtojo kodas LT441333610