Mėginių priėmimas


Mėginių priėmimo patalpa. Spinta, skirta indams laikyti

Tyrimams paruošti cheminiai ir mikrobiologiniai indai laikomi spintoje.

Mėginiai ir paėmimo aktai pristatomi į Vandens tyrimų laboratorijos geriamojo vandens tyrimų padalinį ir pateikiami darbuotojai, atsakingai už mėginių priėmimą. Darbuotoja suteikia mėginiui registracijos numerį ir mėginių registracijos žurnale pažymi akte nurodytas analites. Pirmiausia homogenizuotas mėginys padalinamas skirtingoms analičių grupėms, o likusi mėginio dalis saugoma iki tyrimo atlikimo pabaigos.

Mėginių gabenimo konteineriai
Butelis įdedamas į mėginių gabenimo konteinerį vertikalia kryptimi, kad nejudėtų ir neatsidarytų kamštelis kol bus pristatytas į laboratoriją. Gabenimo metu konteineriai sandariai uždaromi. Svarbi mėginių gabenimo temperatūra, todėl į konteinerius dedami šaldymo elementai. Jų skaičius priklauso nuo aplinkos temperatūros. Mėginių gabenimo konteineriai turi būti švarūs, kad neužterštų mėginių.


Uždaroji akcinė bendrovė "Šiaulių vandenys", Vytauto g. 103, LT-77160 Šiauliai. Tel. (8 41) 525 550; faks. (8 41) 592 266; el. paštas office@siauliuvandenys.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 144133366. PVM mokėtojo kodas LT441333610